Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Приз Маруліч

Приз Маруліч

На сонячному острові Гвар (Хорватія) щороку навесні проходить фестиваль радіопостановок, коротких радіоформ та документальних радіопрограм "Приз Маруліч", організатором якого є відділ драми Хорватського Радіо спільно з ЄМС. Девіз фестивалю – „Перечитані давні тексти”, що головним чином стосуються літератури, незалежно від жанру чи форми, поезії чи прози (поеми, епоси, драми, новели та ін.), іншими словами - всіх літературних творів, що складають спадщину і були написані до 1921 року.

2007 р.  НРКУ  на конкурс представила радіопостановку про життя видатного українського письменника Івана Франка "Таїна буття", яку підготувала Світлана Ґудзь-Войтенко.
2008 року у конкурсі взяла участь  програма "Лови мене, світе" Галини Бабій, основою якої став уявний діалог філософа Григорія Сковороди і композитора О.Щетинського через віки, який переріс у довершений хоровий твір "Узнай себе" на слова видатного українського мислителя.

У 2011 році українське радіо представляли дві радіопостановки "Усмішка венеціанського лева" (автор Н.Коломієць, редактор С.Гудзь-Войтенко) та "Анна Ярославна, або Анна Регіна" (редактори Н.Коломієць та С.Гудзь-Войтенко), яка і пройшла до фінальної частини радіофестивалю.

2012 р. радіовистава Герберта Веллса "Невидимець", підготовлена тією ж творчою командою: Наталею Коломієць та Світланою Гудзь-Войтенко, успішно пройшла відбірковий тур конкурсу та була представлена у категорії "Драма". Творці радіоверсії відомого роману зробили акцент на психологічному аспекті  "Невидимця": В центрі уваги постає трагічна доля талановитого вченого, його моральна відповідальність за свій винахід, самотність та  жорстокі переслідування.

2014 року НРКУ представила на конкурс програму Ольги Іванової та Володимира Носкова "Відлуння обірваних струн. Стежки українського кобзарства".  Молодий незрячий радіожурналіст, який використовує сучасні засоби комунікації, хоче зрозуміти як жили й творили  незрячі співці  та музиканти минулого – кобзарі. За допомогою зрячої колеги він вирушає в єдиний у світі музей кобзарства, розпитує дослідників кобзарства й спілкується з сучасними кобзарями. Це допомагає обом журналістам збагнути унікальність цього явища – українського кобзарства, а також драматичні сторінки його історії.

http://www.hrt.hr/prixmarulic/index.php

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект