Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Приз Богемія

Приз Богемія

Фестиваль "Приз Богемія"  проходить щоосені у Чеському місті Подебради. У ньому традиційно беруть участь програми з різних країн світу (Австрія, Польща, Німеччина, Словаччина, Румунія, Греція, Болгарія та ін.).
2007 р. Україну у категорії музично-журналістська програма представляла передача Анастасії Яблонської "Нотний стан демократії". Програма Українського радіо отримала дуже схвальні відгуки від членів журі та колег-журналістів інших країн світу та  увійшла до найкращих, після австрійської, польської та чеської.

В 2013 році  НРКУ представила на конкурс у міжнародній категорії документальну програму проект Аліни Акуленко "Розкраяна нація. Присвята". Ця програма - це сповідь-розповідь самобутнього сільського філософа і поетки Анни Космач про життя-буття, її філософські міркування про власну долю й долю української нації, переплетені віршами в авторському виконанні. В оформленні програми використано сучасні українські пісні у виконанні альтернативного гурту "Рутенія", рок-колективу "Океан Ельзи", співаків Ірини Рошкулець та Павла Склярова.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект