Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Основні передачі

Основні передачі

 

"Знакова постать" -
Інформаційно-пізнавальна ранкова програма. В інтерактивній частині, залучаючи радіослухачів до обговорення актуальної теми в сфері культури, передача задає певну тональність на день, налаштовує слухачів на творчу співпрацю.
У другій частині передачі - рубриці Знакова постать  - прихильники радіо Культура мають нагоду зустрітися з цікавими творчими особистостями, які формують  сучасний культурний простір України в галузі театру, кіно, народного мистецтва, книговидання, музейної справи тощо.
 
"Вечірні зустрічі" - На запитання ведучого відповідають наші провідні сучасні композитори і виконавці. Звучать  твори або ж фрагменти з них.
"На перетині думок" - Полемічна  пізнавальна передача на актуальну культурологічну тему ведеться у формі гострої дискусії за участю опонентів у студії та радіослухачів, які аргументовано обстоюють власне бачення проблеми. Передбачає різні, навіть  взаємовиключні кути зору, власний погляд у ключі «за» і «проти»,  «так» чи «ні».
"Шевченківські лауреати"  - Художньо-документальні розповіді про життя і творчість відомих українських письменників - лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка. В передачах звучать фрагменти творів письменників у виконанні українських артистів.
"Жива душа поетова святая" -
Передача з циклу "Шевченкіана каналу "Культура". Розповіді науковців-шевченкознавців про малодосліджені сторінки життя і творчості видатного українського поета Т.Г.Шевченка.
“Радіо "Культура" представляє" -
Радіодійство. Запис з Великої студії концертно-студійного комплексу НРКУ. 
"Літературний серіал" - Інсценування художніх творів українських та зарубіжних письменників.
"Музичний клуб "Класика" - Музична інтерактивна пізнавальна програма.
"Маестро" -
Передача знайомить слухацьку аудиторію з найцікавішими та найвідомішими музикантами України й зарубіжжя. Кожна передача присвячується творчості окремого музиканта-маестро.
"Вечірня студія "Ліра" - Музично-пізнавальна передача для широкого кола слухачів: фахівців і любителів музичного мистецтва.
"Оперний абонемент" - Музично-пізнавальна передача, в якій звучать оперні шедеври світової класики з золотого фонду Українського радіо, подані у запису з ґрунтовним фаховим коментарем, або прямі трансляції вистав з найкращих оперних театрів України.
"Музичний дарунок" - Прямоефірна програма «Музичний дарунок» виходить у форматі радіовікторини. Слухачі стануть учасниками музичної радіогри, слухатимуть  чудову класичну музику, відповідатимуть на запитання, а переможці отримуватимуть призи.
"Хіт-класік" - Класичні хіти в несподіваних аранжуваннях та виконаннях.
"Бібліотека української класики" -
Відтворення  жанрового багатства української літературної класики (романи, повісті, оповідання, драматичні та віршовані твори). Ведучий розповідає про українське письменство та бере інтерв’ю у літературознавців, які аналізують  процес виникнення в культурному житі українського суспільства літературних шедеврів.
"Моя музика" - На запитання ведучого відповідають наші провідні сучасні композитори і виконавці. Звучать  твори або ж фрагменти з них.
"Хорея козацька" - Розповіді автора і ведучого передачі Тараса Компаніченка, який називає себе "мандрівним співцем", про музику української старовини (кобзарське мистецтво, історичну пісню та поезію), про раритетні пласти середньовічної, ренесансної та барокової творчості.
"Світ радіодрами" - Звучать твори переможців та лауреатів всеукраїнського конкурсу сучасної радіоп’єси.
"Арт-салон" - Зустрічі з митцями театру і радіотеатру: акторами, режисерами, театрознавцями, сценографами, драматургами, радіодраматургами. Їхні неординарні судження про український театр і радіотеатр, сучасні акценти.
"Театр одного актора" - Зразки найкращої класичної театральної спадщини у живому виконанні акторів. В ефірі звучать твори як класичної, так і сучасної; як української, так і світової літератури.
"Радіотеатр на каналі "Культура" - Радіовистави за п’єсами відомих письменників та радіоп’єсами сучасних драматургів.
"Україна – Польща" - Леся Воронина разом із гостями студії (відомими науковцями, митцями, літераторами, громадськими діячами) простежує культурно-історичні взаємозв’язки України і Польщі.
"Мандрівець" - Радіомандрівки письменниці та журналістки Лесі Ворониної з цікавими людьми.
"Християнські діалоги" -
Учасники передачі дають ґрунтовні богословські відповіді щодо питань духовного життя християнина. Разом із тим йдеться і про найрізноманітніші аспекти життя нашого суспільства.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект