Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Проект "Terra del'Arte" ("Територія мистецтва")

Міжнародний проект Українського радіо "Terra del'Arte" ("Територія мистецтва")

    Після двох успішних весняних гастролей по Західній Європі Заслужений академічний симфонічний оркестр НРКУ виступив у прямому ефірі "Променя" та у Національній філармонії України. Цими концертами почався новий амбітний міжнародний проект Українського радіо "Terra del'Arte" ("Територія мистецтва").
Заслужений академічний симфонічний оркестр НРКУ, утворений ще восени 1929 року, в останні два роки почав активну, можна сказати, навіть агресивну (в хорошому розумінні цього слова) публічну діяльність і став надзвичайно затребуваним у Західній Європі. Усередині травня він повернувся з великих гастролей  Іспанією – дав два десятки концертів у найпрестижніших залах симфонічної музики: з них чотири в "Аудиторіо Насьйональ" Мадрида, шість - у "Палау де ла Мюзіка" Барселони, виступав у "Курзаалі" Сан-Себастьяна, "Л’Аудиторіо" Сарагоси, "Паласіо де Евскальдуна" міста Більбао та інших чудових концертних залах. А у лютому-березні цього року оркестр разом із ще одним художнім колективом Українського радіо – академічним хором імені Платона Майбороди півтора місяця гастролював у Польщі, Голандії, Бельгії, Люксембурзі, Іспанії та Португалії, знову-таки – в найкращих залах, наприклад, у "Концертгебау" Амстердама. У репертуарі були "Карміна Бурана" Карла Орфа, 9-а Симфонія Людвіга ван Бетховена, музика Моцарта, Равеля, Чайковського, Римського-Корсакова, Пуччіні, Россіні, Вівальді.  Ще трохи раніше – минулого літа -  ці два колективи мали дуже успішні виступи в Італії.
До речі, спільно із симфонічним оркестром Українського радіо участь у концерті в прямому ефірі 23 травня на "Промені" взяли дуже відомі італійські музиканти – піаніст Паоло Куккаро та диригент П’єро Романо. Були виконані Концерт для фортепіано з оркестром №2 Людвіга ван Бетховена та симфонія №9 із "Нового світу" Антоніна Дворжака. Саме з цими творами, але з Нью-Йоркським філармонічним оркестром, П.Романо та П.Куккаро виступили 1 червня у знаменитому Карнегі-холі в США. (Цей факт недвозначно засвідчує реноме італійських диригента та піаніста у світі.) Коментували концерт у прямому ефірі журналіст Олександр Бутко та художній керівник і головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру НРКУ Володимир Шейко (завдяки тому, що за диригентським пультом того вечора працював італійський маестро).
А 1 червня у Національній філармонії України Заслужений академічний симфонічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії виконав чарівну музику Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Антоніо Вівальді, Джоакіно Россіні та інших видатних італійських композиторів.
Спеціально для участі в проекті з Туріна до Києва прибули відомі музиканти – диригент Антонелло Готта, піаніст Сандро Леоне та сопрано Сантіна Ланца.
Новий амбітний проект Українського радіо "Terra del'Arte" ("Територія мистецтва") став можливим за сприяння Агрокомбанку, компанії КІНТО та при підтримці "Італійського інституту культури в Україні".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект