Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Приз Італія

Приз Італія

Вже близько десяти років НРКУ є одним з 80-ти членів «Призу Італія»  (http://www.prixitalia.rai.it), найбільшого у світі конкурсу радіо-, теле- та вебпрограм, у якому щороку беруть участь представники 42-х країн світу з усіх п’яти континентів. На конкурсі, заснованому у 1948 році, визначаються найкращі радіопрограми у категоріях драма, документалістика та музика.
2008 року Українське Радіо подало на розгляд міжнародного журі  камерну кантату "П’ять весільних ладкань з Покуття" сучасного талановитого композитора Олександра Козаренка.
У 2010 р. НРКУ на конкурсі була представлена двома програмами авторів Іллі Хоменко та Володимира Фоменка "Зрада як найтяжчий гріх" і "Остання інстанція".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект