Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Гастролі симфонічного оркестру

Гастролі

    Зарубіжні гастролі – одна із найцікавіших сторінок  мистецького життя оркестру.  І це не дивно, адже колектив здійснив турне в 11 країнах Азії та Європи – у Південній Кореї, Ірані, Іспанії, Італії, Португалії, Голандії, Люксембурзі, Бельгії, Польщі,  Білорусі, Алжирі. Виступи колективу викликали колосальний інтерес публіки у найпрестижніших концертних залах цих країн: Концертгебау (Амстердам), Де Доелен (Роттердам), Зал Королеви Єлизавети (Антверпен), Філармонія Люксембургу (Люксембург), Філармонія Народова (Варшава), Аудіторіо Національ де Музика та Театро Монументаль (Мадрид),   Гран Театре Ліцео та Палау де ла Музика (Барселона), Аудиторіо (Сарагоса), Курзааль (Сан-Себастьян), Колісео та Каза да Музика (Порто), Колісео дос Рекрейос (Лісабон), Театро Романо (Асколі Пічено), Сіті Холл (Сеул), Національний Театр Алжиру, Палац мистецтв "Муфді Закарія" (Алжир), Амфітеатр "Слов’янський базар" (Вітебськ), Палац Конгресів (Тегеран).
  У кожному турне оркестр збагачується безцінним артистичним досвідом, цікавим репертуаром та незабутніми враженнями.
  Рік у рік колектив гастролює  в Іспанії,  вже з перших  виступів має свого слухача, збирає на концертах багатотисячні зали Мадрида, Барселони, Сарагоси, Більбао, Гранади, виконуючи "Болеро" М.Равеля, "Шехеразаду" М.Римського-Корсакова, "Реквієм" Дж.Верді, "Карміну Бурану" К.Орфа, симфонії Л.ван Бетховена та П.Чайковського. Яскравих барв у концертах  додавала участь відомих європейських артистів. У 2008 році колектив  був удостоєний честі грати перед Її Величністю  Королевою Іспанії Софією. Прозвучали  улюблені твори Королеви – Симфонія № 40 та "Реквієм" геніального В.А.Моцарта.
  Італія подарувала оркестру можливість творити прекрасне разом з її талановитими митцями – диригентом Альфредо Сорікетті та солістами: Роселлою Маркантоні (сопрано), Камелією Кадер (контральто),  Карло Ассонья (тенор), Крістіаном Старіньєрі (баритон). А виконання  9-ї симфонії Л.ван Бетховена під орудою харизматичного австрійського маестро  Густава Мака стало справжнім одкровенням.  
  Концерти у країнах Бенілюксу – завжди почесне і водночас дуже серйозне випробування для музикантів, та оркестр Українського радіо його успішно витримав. Під час виступів у найпрестижніших залах цих країн, де багато років працювали знамениті диригенти Валерій Гергієв (Де Доелен, Роттердам), Євгеній Свєтланов (Зал Антона Філіпса, Гаага), колектив гідно представив українську виконавську школу. Незабутньою сторінкою стала співпраця  у країнах Бенілюксу з видатним маестро Фуатом  Мансуровим.
  Оркестр Українського радіо став першим  європейським симфонічним колективом, що за останні 27 років культурної самоізоляції країни виступав у Ірані. У п’яти симфонічних програмах виконувались шедеври європейської класики та твори сучасних іранських композиторів. У Тегерані колектив співпрацював з Національною хоровою капелою Ірану та видатним диригентом і композитором, учнем Карла Орфа Лорісом Чекнаворяном.
  Яскравою азіатською сторінкою подорожей   оркестру стала Південна Корея. Оркестр виступав у найбільших містах країни –  Сеулі, Дегу, Кванджу, Інчоні, Пусані та інших,  взяв участь у великих проектах – оперних виставах "Трубадур" Дж.Верді, "Чарівна флейта" В.А.Моцарта, "Таємний шлюб" Д.Чімарози та численних симфонічних концертах. У талановитих постановках режисера  Дана Лупеа брали участь віртуозні  корейські вокалісти Кім Хі Кінг, Ю Сойанг, Джудіт Харі та  диригенти  Крістіан Санду і Сан Йонг Чой.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект