Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Програма "Порядок денний"

Щодня, з понеділка до п’ятниці, Українське радіо починає день, упорядковуючи "Порядок денний"

Програма "Порядок денний"

Щодня, з понеділка до п’ятниці, Українське радіо починає день, упорядковуючи "Порядок денний": ведучі окреслюють теми, якими, як очікується, житиме країна упродовж дня, і запрошують до розмови експертів та фахівців, які аналізують, прогнозують, застерігають і радять.

Продумано складений "Порядок денний" - запорука успішного й результативного дня. Саме тому ми дбаємо про те, щоб обговорювати найактуальніше й найважливіше, бо продуманий – означає успішний!

Ведучі: Юлія Карпінська, Аліна Акуленко

Слухайте у будні на Першому каналі Українського радіо о 10.20  програму "Порядок денний".

Прослухати передачу Ви можете на сторінці каналу, обравши відповідну дату та час

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект