Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Програма "Український вимір"

Програма досліджує в прямому ефірі головні події життя, процеси чи явища. Звучить у будні з 13.10 до 13.50.

Програма "Український вимір"

Будь-який факт, процес чи явище можна описати в координатах національної самосвідомості. Тоді для цього факту, процесу чи явища постане український вимір. Він поставатиме щодня, крім вихідних, на Першому каналі Українського радіо від 13.10 до 13.50.
Кожна програма "Український вимір" – це багатошарова інтелектуальна конструкція з думок пересічних громадян і профільних експертів, журналістських досліджень і медіа-коментарів. Незалежно від спрямування конкретної програми – хай сьогодні в полі зору економіка чи філософія – гість програми обов’язково коментує добірку повідомлень про головні культурні події в Україні, яка звучить на "екваторі" програми о 13.30. Увесь цей багатовекторний процес становлення українського виміру для окремо взятої теми щодня, крім вихідних, намагається модерувати з властивими йому дотепністю та іронією журналіст, музикант, поет, диякон Роман Коляда.

Прослухати передачу Ви можете на сторінці каналу, обравши відповідну дату та час.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект