Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

"Свінгін Юроп" представляє "Європейський джазовий оркестр"

Медіа-проект  "Європейський джазовий оркестр 2012"
 
Кожної весни датська організація "Свінгін Юроп" збирає музикантів для проведення турне європейського біг-бенду під назвою "Європейський джазовий оркестр" (ЄДжО). Щороку на пошуки нових пригод, на освоєння нових маршрутів відправляються нові композитори. Оркестр складається з молодих талановитих музикантів віком 18-30р., спеціально відібраних для цього проекту. З самого його початку в 1998р. джаз-бенд побував у 33-х країнах Європи, Північної та Південної Африки та Азії. За підтримки ЄС біг-бенд ЄМС (ЄДжО) справив величезний вплив на всесвітню джазову сцену, представляючи багато прославлених джазистів  на виступах у різноманітних концертних холах, клубах та фестивалях по всій Європі.
2010 року відомий український перкусіоніст, учасник Радіобенду Алекса Фокіна Олександр Береговський взяв участь у ЄДжО та з великим успіхом протягом 3 тижнів гастролював з колективом різними країнами від Данії до Словенії. Того ж року НРКУ виборола право виступити співорганізатором концертів ЄДжО 2012 року у Києві.


Для більш детальної інформації щодо проекту, завітайте на офіційну сторінку oрганізатора www.swinging-europe.dk      та   www.ebu.ch/en/radio/euroradio_classics/jazz_prod/index.php

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект